تاریخ انتشار:94/1/25 - 15:49
شماره مطلب:1394125

بسیج فرهنگیان می تواند در تحقق پیام رهبری ، آموزش وپرورش را یاری کند

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  پیش ازظهرامروز علی اصغر فانی دردیدار با فرماندهان پایگاه های مرکز بسیج فرهنگیان که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد،  با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در شروع سال 94، اظهار کرد: نامگذاری امسال به   «دولت و ملت ، همدلی و همزبانی»  در واقع هدیه ای است که معظم له هم به ملت و هم به دولت ارزانی داشته است.
وی «دولت» در پیام رهبری را معادل کل حاکمیت نظام خواند و تصریح کرد: همدلی و همزبانی ضرورت و نیاز جامعه و کشور است که می تواند به «وحدت کلمه» کل نظام منجر شود.
عضو کابینه تدبیر و امید «تقویت اعتماد متقابل بین دولت و ملت» را لازمه تحقق «همدلی و همزبانی» عنوان کرد و افزود: اگر حاکمیت نسبت به مردم صداقت در گفتار و شفافیت در امور داشته باشد در راستای همدلی و همزبانی حرکت کرده است و قطعا باعث رشد اعتماد در بین ارکان مختلف جامعه می شود.
فانی با اشاره به این جمله از رئیس جمهور که «دولت راستگویان و درستکاران را تشکیل خواهم داد» خاطرنشان کرد: راستگویی و درستکاری دو صنعتی است که چنانچه در عمل اجرا شود شعار رهبری نیز محقق خواهد شد و در این میان بسیج می تواند در آن سهم داشته باشد.
وی ادامه داد: تقریب نگرش ها هم می تواند در تحقق پیام رهبری مفید باشد و باید با برپایی جلسات رودرو و چهره به چهره تقریب نگرش و دیدگاه ها را انجام دهیم.
فانی عنوان کرد: چنانچه تقریب نگرش در بین ارکان مختلف آموزش وپرورش انجام شود بخشی از نظارت های دولتی و بخشنامه های اداری نیازی به اجرا نخواهد داشت.
وی گفت: امید است در ذیل این شعار ارزشمند، آموزش وپرورش بتواند با همدلی و همفکری همه معلمان باعث ارتقای بهره وری در سیستم آموزشی کشور شود.
 

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری