انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23725
11:38
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد:

طرح‌های تدبیر و تعالی، نقطه کانونی برنامه عملیاتی سند تحول بنیادین هستند

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: طرح های تدبیر در دوره ابتدایی و تعالی در دوره متوسطه، نقطه کانونی برنامه عملیاتی سند تحول بنیادین هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،     به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در مراسم استقبال از بازگشایی مدارس که توسط شهرداری همدان برگزار شد، اظهار کرد: آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند کارها را پیش ببرد و همواره دستگاه‌هایی کمک حال آموزش و پرورش بوده اند.

  پورداود تصریح کرد: بازگشایی مدارس یکی از برنامه‌های مهمی است که با شور و نشاط آغاز شده تا دانش‌آموزان بتوانند با فراغ بال در مدارس حضور یابند.

  وی با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس با ایام محرم، گفت: امسال همکاران فرهنگی ما و دانش آموزان عزیز با شور حسینی به استقبال بهار تعلیم و تربیت می روند.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که مدرسه اولویت سند تحول بنیادین است، خاطرنشان کرد:  نقطه کانون سند تحول بنیادین طرح های تدبیر در دوره ابتدایی و تعالی در دوره متوسطه، نقطه کانونی برنامه عملیاتی سند تحول بنیادین هستند.

  پورداود با اشاره به تشکیل شورای دانش‌آموزی در مدارس، اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم شورای مدارس یک شهردار مدرسه انتخاب کنند و به صورت فصلی با شهردار یا شهرداران مناطق جلسه داشته باشند.

  گفتنی است در این مراسم از برچسب سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید رونمایی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها