انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24452
10:40

مدیرکلی که در اداره‌اش مجوز بی‌بندوباری صادر می‌کند؟!

اخیراً شنیده شده که مدیرکل یکی از ادارات فرهنگی استان کردستان در اداره خود مجوز بی‌بندوباری و بی‌حجابی صادر کرده که این مسئله با واکنش جدی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان مواجه شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان به نقل از کُردتودی، جلسه استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در دیماه امسال در حالی در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد که دبیر این ستاد از عملکرد برخی دستگاه ها و ادارات استان راضی نبود.

دبیر ستاد احای امر به معروف و نهی از منکر کردستان حفظ نظام اسلامی را از بزرگترین معروفات دانست و گفت که دشمن از 4 سال پیش به صورت جدی چهارچوب هایی را تعریف کرده و بر اساس آن می خواهد کشور را سرنگون کند.

الله مرادی با تذکر جدی به یکی از ارگان های فرهنگی استان که برای کارمندان خود مجوز بی بند و باری صادر کرده‌اند، گفت: در یکی از ادارات فرهنگی استان بر اساس یک تصمیم اشتباه اجازه داده شده که کارمندان با لباس کردی در محل کار حاضر شوند اما از این مسئله سواستفاه شده و گزارشاتی به ما رسیده و اسنادی در دست داریم که خانم های کارمند این اداره از لباس کردس تحریف شده استفاده می کنند و شیوه حاضر شدن آنها در محل کار عین بی‌بندوباری است که باید مدیرکل آن اداره به خود بیاید و جلوی این کار را بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه به هیچ ارگانی اجازه بی بندوباری داده نمی‌شود، ادامه داد: لباس، چه کردی و چه فارسی باید چهارچوب ها در آن رعایت شود و رویکرد بی بند و باری از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان تأکید کرد: به آن اداره ای که ارزش های دینی را زیرسوال برده و در اداره خود مجوز بی‌حجابی صادر کرده است تذکر می دهیم هر چه زودتر این وضعیت را سرو سامان دهد تا که مجبور به برخورد نشویم!

 

الله مرادی با تذکر به برخی نهادها که نسبت به ارگان های ارزشی استان کم توجه هستند، گفت: یکی از این ارگان ها اخیراً نمایشگاهی در استان برپا کرده که در آنجا عکس‌های مستهجن به نمایش گذاشته بودند!

الله مرادی با این عنوان که برخی مسؤولان استان خود اپوزسیون نظام شده‌اند، گفت: برخی مسؤولان، سایت ها و کانال های زیرزمینی راه انداخته اند و منکرات را معروف و معروفات را منکر جلوه داده و دست به تخریب مسؤولان می‌زنند که لازم دستگاه قضا با این افراد برخورد کند.

 

دبیر ستاد احیای امر به معروف استان کردستان با انتقاد از اینکه برخی در این استان شایسته‌سالاری را فدای بومی گرایی می کنند، گفت: این افراد می خواهند برای هر انتصابی که در استان اتفاق می‌افتد جنبه بومی آن در نظر گرفته شود و بعضاً دیده ایم که فرد بومی در روند مدیریت خود ناتوان بوده و ضعیف عمل کرده است.

محمود الله مرادی به آستانه تحمل و نقدپذیری برخی مدیران استان هم اشاره کرد و با این عنوان که فضای جامعه یک فضای مسموم است و باید هوشیار و در کنار هم باشیم، خطاب به مدیران، گفت: آیا نباید مشکلات یکدیگر را دوستانه به هم تذکر داد و از تذکر هم دلخور نشویم؟

او به برنامه های مدیریت نشده برخی ادارات نیز اشاره کرد و ادامه داد: آیا مدیران نباید برای هر برنامه‌ای که اجرا می‌کنند چهارچوب های وحدت آفرینی آن را در نظر بگیرند تا اثرگذاری بیشتری داشته باشد! و آیا نباید نسبت به رانت خواری برخی مسؤولین تذکر داد؟!

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان بر اهمیت مسؤولیت مدیران استان تأکید کرد و گفت مسؤولین نباید تنها به صرف مسؤولیت بسنده کنند و لازم است که کل امورات مجموعه خود را زیر نظر بگیرند.

وی با ابراز گلایه از مدیرانی که نسبت به معیشت مردم بی‌توجه هستند ادامه داد: متأسفانه برخی از فرمانداران شهرستان ها حاضر نیستند حتی هر سه ماه یکبار مردم را ببینند و حرف آنان را بشنوند!

الله مرادی از متولیان امر وزش هم خواست که بر فضاهای ورزشی خارج از ادارات نظارت داشته باشند چون برخی از این فضاها آلوده به ابتذال است و تعدادی از باشگاه های ورزشی بانوان از مربی مرد استفاده می کنند!

وی در ادامه خواستار بازخوانی خدمات چهل ساله نظام و دستاوردهای آن شد و بیان کرد که صدا و سیما کردستان در مجموع نسبت به انعکاس خدمات نظام ضعیف عمل کرده است. وی افزود: مردم احمدی‌نژاد و روحانی نمی‌شناسند و هر کم کاری را به پای نظام می‌نویسند.

انتهای پیام/v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها